MasterChef All Star’da üçüncü ceketi giyen yarışmacı belli oldu

Pazartesi akşamı ilk ceketin sahibi Tahsin olurken Salı akşamı ikinci ceketin sahibi Barbaros oldu. Üçüncü ceketi kazanan isim de bu akşam belli oldu.

‘TÜM TÜRKİYE ESRA’YI DESTEKLİYOR BENCE BAŞARISINDAN ÖTÜRÜ’

MasterChef All Star’da ikinci ceketin sahibi olan Barbaros, 3.ceket için yarışan diğer yarışmacılara tek tek destek veriyordu. Mehmet Şef’in Esra’yı mı destekliyorsun? sorusuna Barbaros, “Tüm Türkiye Esra’yı destekliyor bence başarısından ötürü” cevabını verdi.

‘SERGEN ÖLMÜŞ AĞLAYANI YOK’

Mehmet Şef, yanından geçerken az kalsın Sergen balığı düşürecekti. Şef, ‘Sergen balığı kaçırma, kaçan balık büyük olur’ diyerek imada bulundu. Üçüncü ceket için ter döken yarışmacıda yemeğin zorluğuna dikkat çekmek için “Sergen ölmüş ağlayanı yok’ dedi.

1. oyunda alınan puanlar

Kıvanç: 19,5

Esra: 22

Sergen: 20,5

Hasan: 18

Eren: 24

Eren birinci olarak ikinci tura giderken, Esra’da ilk kez ikinci olarak ikinci tura geçti. Somer şef, Eren ve Hasan arasındaki 5 puanlık farkın ilk defa yaşandığına da dikkat çekti.

2. oyunda alınan puanlar

İkinci turda Hasan 23 puan alarak 41 puana ulaştı.

Kıvanç 25 puan alarak 44,5 puana ulaştı. Kıvanç’ın bu puanı almasıyla cekete ilk veda eden isim Hasan oldu.

Sergen 22,5 puan alarak 43 puanla Kıvanç’ın gerisinde kaldığı için bugünlük cekete veda etti.

Esra 31 puan toplayarak 53 puana ulaştı. Kıvanç’ı geçti ve Kıvanç cekete veda eden isim oldu. Esra’nın aldığı 53 üç gün içinde ulaşılan en yüksek puan oldu.

Eren 22,5 puan alarak 46,5 puana ulaştı. Eren ikinci olurken üçüncü ceketin sahibi Esra oldu.

Annesine verdiği bir sözü olduğunu belirten Esra, “Eminim beni görüyor, eminim beni hissediyor ama bu gece hiç durmadan Balıkesir’e dieceğim, gerekirse hiç uyumayacağım ama annemi ziyaret edeceğim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir