Metin Akpınar’ın 35 Yıl Sonra Ortaya Çıkan Kızı Bakıcısından Ulaştığı Bazı Fotoğrafları Yayınladı

Ünlü sanatçı Metin Akpınar’ın kızı olduğu DNA testi ve mahkeme kararı ile belirlenen Duygu Nebioğlu, canlı yayında perdeyi araladı ve hayat hikayesini paylaştı. Kendi yaşam öyküsünü ilk kez bu şekilde anlatan Nebioğlu, bu sürecin detaylarını ve yaşadıklarını izleyicilerle paylaştı. Geçtiğimiz gün Nebioğlu, ‘İnşallah hayattadır’ dediği ikiz kardeşi ile kendisine bakan bakıcıya ulaştığını da duyurdu.

Usta tiyatrocu Metin Akpınar’ın evlilik dışı bir birliktelik sonucu doğan ikiz kızları, 35 yıl önce gündeme gelmişti.

Antalya’da bir köyde bakıcıya bırakılan tek yumurta ikizler, Çocuk Esirgeme Kurumu tarafından devletin himayesine alınmış ve Nebioğlu Ailesi’nin evlatlığı olmuşlardı.

Duygu Nebioğlu, canlı yayında hayat hikayesini paylaştı ve “Umarım hala hayattadır” dediği bakıcı kadını buldu.

Duygu Nebioğlu, “Annemiz, biz iki aylıkken Adile Şener ve Emin Şener adlı Kemerli bir çifte emanet etmiş. Kendilerine minnettarım. Umarım hayattadırlar ve onları bulabilirim. Eğer beni izliyorlarsa, ‘Büyüdüm, 35 yaşındayım ve size teşekkür ediyorum’ demek isterim. Bakıcı olarak Adile Şener’e para karşılığında verilmişiz. Altı ay sonra ‘Annesi nerede?’ sorusu gündeme gelmiş. Bu soru üzerine Zübeyde Hanım Çocuk Esirgeme Kurumu’na teslim edilmişiz. Devlet, bizleri koruma altına almış” ifadelerini kullandı.

Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar’ın ikiz kızlarından biri olarak, uzun zamandır ulaşmayı umduğu bakıcıları Adile Şener’e sonunda ulaştığını açıkladı.

Kanal D’nin yaptığı bir paylaşımın ardından, köy muhtarı Nebioğlu’na ulaşarak Adile Şener’in hala hayatta olduğunu bildirdi.

Nebioğlu, bu durumdan dolayı oldukça mutlu olduğunu ve kendisine duyduğu minnettarlığı ifade etmek için Şener’le görüşeceğini belirtti.

İşte bulunan bazı fotoğraflar:

??

??

??

Metin Akpınar, “36 yıl önce Antalya’da bir sanatsal etkinlikte tanıştığım kişiyle sadece bir gecelik beraberliğim oldu. Bu olaydan sonra bir daha ne görüştük ne de haberleştik. 24 yıl sonra, bir gün ikiz kardeşler bana ulaşıp babalarının ben olduğumu söylediler. Elbette çok şaşırdım ve sarsıldım. Kendilerini ilk tanıdığımdan itibaren çocuklarım olarak kabul ettim. Bu şekilde yolumuz kesiştikten sonra onlara, eşim Göksel ile birlikte elimizden geldiğince maddi ve manevi destek olmaya çalıştık” açıklamasını yapmıştı.

Duygu Nebioğlu ise “Annem hamileliğini dört aylıkken öğrenmiş. Babam, annemin bize hamile olduğunu biliyordu. Annem hamile olduğunu söylemek için Metin Akpınar’ın setine gitmiş ve tehditle karşılaşmış, çok korkmuş” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir